7 413
edições
| Linha 94: | Linha 94: | ||
| align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2024_Icon.gif|link=]] <br> Pirates Treasure Ball Capsule <br> '''(2024)''' | | align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2024_Icon.gif|link=]] <br> Pirates Treasure Ball Capsule <br> '''(2024)''' | ||
| align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2024.gif|link=]] | | align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2024.gif|link=]] | ||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2025_Icon.png|link=]] <br> Flying Zubat Ball Capsule <br> '''(2025)''' | |||
| align="center" | [[Arquivo:Halloween-Capsule-2025.gif|link=]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edições