3 908
edições
| Linha 533: | Linha 533: | ||
|- | |- | ||
| [[File:153-Bayleef.png|link=Bayleef]] [[Bayleef]] | | [[File:153-Bayleef.png|link=Bayleef]] [[Bayleef]] | ||
|- | |||
| [[Arquivo:155-Shiny_Cyndaquil.png|link=Shiny Cyndaquil]] [[Shiny Cyndaquil]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:156-Quilava.png|link=Quilava]] [[Quilava]] | | [[File:156-Quilava.png|link=Quilava]] [[Quilava]] | ||
edições