3 908
edições
| Linha 260: | Linha 260: | ||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:003-Venusaur.png|link=Venusaur]]</b> | | style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:003-Venusaur.png|link=Venusaur]]</b> | ||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Venusaur]]'''</b> | | style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Venusaur]]'''</b> | ||
|- style="vertical-align:top; text-align=center;" | |||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:Shinyven.png|link=Shiny Venusaur (TM)]]</b> | |||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Shiny Venusaur (TM)]]'''</b> | |||
|- style="vertical-align:top; text-align=center;" | |- style="vertical-align:top; text-align=center;" | ||
edições