3 908
edições
| Linha 242: | Linha 242: | ||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:082-Magneton.png|link=Magneton]]</b> | | style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:082-Magneton.png|link=Magneton]]</b> | ||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Magneton]]'''</b> | | style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Magneton]]'''</b> | ||
|- style="vertical-align:top; text-align=center;" | |||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:082-Sh Magneton.png|link=Shiny Magneton (TM)]]</b> | |||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Shiny Magneton (TM)]]'''</b> | |||
|} | |} | ||
edições