4 120
edições
| Linha 263: | Linha 263: | ||
|- style="vertical-align:top; text-align=center;" | |- style="vertical-align:top; text-align=center;" | ||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:036 - Shiny Clefable.png|link=Shiny Clefable]]</b> | | style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:036 - Shiny Clefable.png|link=Shiny Clefable]]</b> | ||
| style="width:150px; text-align:center;" | | | style="width:150px; text-align:center;" | '''[[Shiny Clefable]]''' | ||
|- | |||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:036_-_Mega_Clefable.png|link=Mega Clefable]]</b> | |||
| style="width:150px; text-align:center;" | '''[[Mega Clefable]]''' | |||
|} | |} | ||
edições