3 908
edições
| Linha 931: | Linha 931: | ||
|- | |- | ||
| [[File:160-Feraligatr.png|link=Feraligatr]] [[Feraligatr]] | | [[File:160-Feraligatr.png|link=Feraligatr]] [[Feraligatr]] | ||
|- | |||
| [[File:166 - Shiny Ledian.png|link=Shiny Ledian]] [[Shiny Ledian]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:169-Crobat.png|link=Crobat]] [[Crobat]] | | [[File:169-Crobat.png|link=Crobat]] [[Crobat]] | ||
edições