3 908
edições
| Linha 136: | Linha 136: | ||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:051-Dugtrio.png|link=Dugtrio]]</b> | | style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:051-Dugtrio.png|link=Dugtrio]]</b> | ||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Dugtrio]]'''</b> | | style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Dugtrio]]'''</b> | ||
|- | |||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:051 - Shiny Dugtrio.png|link=Shiny Dugtrio]]</b> | |||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Shiny Dugtrio]]'''</b> | |||
|} | |} | ||
edições