6 977
edições
(→Páscoa) |
|||
| Linha 66: | Linha 66: | ||
| align="center" | [[Arquivo:Glowing Fireflies_Pok%C3%A9-Ball_Capsule_2024.gif|link=]] <br> Glowing Fireflies Ball Capsule <br> '''(2024)''' | | align="center" | [[Arquivo:Glowing Fireflies_Pok%C3%A9-Ball_Capsule_2024.gif|link=]] <br> Glowing Fireflies Ball Capsule <br> '''(2024)''' | ||
| align="center" | [[Arquivo:Glowing Fireflies-Ball-Capsule-Efeito.gif|link=]] | | align="center" | [[Arquivo:Glowing Fireflies-Ball-Capsule-Efeito.gif|link=]] | ||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Party_Fireworks_Ball_Capsule_2025.png|link=]] <br> Party Fireworks Ball Capsule<br> '''(2025)''' | |||
| align="center" | [[Arquivo:Party_Fireworks_Ball_Capsule_-_Efeito.gif|link=]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edições