7 046
edições
(→Addons) |
(→Addons) |
||
| Linha 940: | Linha 940: | ||
| [[Arquivo:Spy-kit.png|link=Diamond Shop]] | | [[Arquivo:Spy-kit.png|link=Diamond Shop]] | ||
| Spy Kit | | Spy Kit | ||
| [[Arquivo:Diamond.png|link=Diamond Shop]] 20 | |||
| Não | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Arquivo:Ethereal_Wings_Espeon.png|link=Diamond Shop]] | |||
| [[Arquivo:196-Espeon.png|link=Espeon]]<br/> [[Wobbuffet]] | |||
| [[Arquivo:Ethereal_Wings.png|link=Diamond Shop]] | |||
| Ethereal Wings Costume | |||
| [[Arquivo:Diamond.png|link=Diamond Shop]] 20 | |||
| Não | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Arquivo:Dark_Fairy_Costume_Umbreon.png|link=Diamond Shop]] | |||
| [[Arquivo:197-Umbreon.png|link=Umbreon]]<br/> [[Wobbuffet]] | |||
| [[Arquivo:Dark_Fairy_Costume.png|link=Diamond Shop]] | |||
| Dark Fairy Costume | |||
| [[Arquivo:Diamond.png|link=Diamond Shop]] 20 | | [[Arquivo:Diamond.png|link=Diamond Shop]] 20 | ||
| Não | | Não | ||
edições