6 977
edições
(→Páscoa) |
(→Arena) |
||
| Linha 401: | Linha 401: | ||
| align="center" | [[Arquivo:Alolan Ninetales Locker.gif|link=Lockers]] | | align="center" | [[Arquivo:Alolan Ninetales Locker.gif|link=Lockers]] | ||
| align="center" | Alolan Ninetales Locker | | align="center" | Alolan Ninetales Locker | ||
| align="center" | Adquirido através de craft no Workshop do Blue Colored Statue no Trade Center (TC) | |||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Alolan Golem Locker.gif|link=Lockers]] | |||
| align="center" | Alolan Golem Locker | |||
| align="center" | Adquirido através de craft no Workshop do Blue Colored Statue no Trade Center (TC) | |||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Alolan Sandslash Locker.gif|link=Lockers]] | |||
| align="center" | Alolan Sandslash Locker | |||
| align="center" | Adquirido através de craft no Workshop do Blue Colored Statue no Trade Center (TC) | |||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Alolan Raticate Locker.gif|link=Lockers]] | |||
| align="center" | Alolan Raticate Locker | |||
| align="center" | Adquirido através de craft no Workshop do Blue Colored Statue no Trade Center (TC) | | align="center" | Adquirido através de craft no Workshop do Blue Colored Statue no Trade Center (TC) | ||
|- | |- | ||
edições