Nossa Equipe/pl: mudanças entre as edições
Sem resumo de edição |
Sem resumo de edição |
||
Linha 766: | Linha 766: | ||
=== <span style="color: purple">Wind</span> === | === <span style="color: purple">Wind</span> === | ||
. | <center> | ||
{| class="wikitable" style="border-style: solid; border-width: 2px; border-color: Black" | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | [[Arquivo:SupremeBanner.png|link=Nossa Equipe]] | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| width="150px" | Toshiyuki | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | Toshiyuki Adv | |||
|- | |||
| rowspan="5" align="center" | [[Arquivo:Wingeon-male.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/179452-Bjorn-King]] | |||
| style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | Toshiyuki Style | |||
|- | |||
| Toshiyuki Eng | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Mężczyzna | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:018M.png|link=Mega Pidgeot]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Nana Duo | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | Mari Duo | |||
|- | |||
| rowspan="4" align="center" | [[Arquivo:IronhardM_female.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/181640-Nana-Duo]] | |||
| Starlight | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Kobieta | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:306-MegaAggron.png|link=Mega Aggron]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Fluffynho | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | Miss Fluffy | |||
|- | |||
| rowspan="4" align="center" | [[Arquivo:IronhardM_male.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/177791-Fluffynho]] | |||
| Fluffyn (<span style="color: purple">Purple</span>) | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Mężczyzna | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:SshBlastoise.png|link=Shiny Blastoise]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Biskyy | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| Biscuiit | |||
|- | |||
| rowspan="3" align="center" | [[Arquivo:Volcanic-female.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/191433-Biskyy]] | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Kobieta | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:059-Sh Arcanine.png|link=Shiny Arcanine]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Gnomo Soul | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | Shadow Toph | |||
|- | |||
| rowspan="4" align="center" | [[Arquivo:Volcanic-female.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/98759-Gnomo-Soul]] | |||
| Holly Scott | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Kobieta | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:059-Sh Arcanine.png|link=Shiny Arcanine]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Wade X Force | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| Sabo Rouge | |||
|- | |||
| rowspan="3" align="center" | [[Arquivo:Naturia-male.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/143832-Wade-X-Force]] | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Mężczyzna | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:049-Sh_Venomoth.png|link=Shiny Venomoth]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Sharrey | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| Lumani | |||
|- | |||
| rowspan="3" align="center" | [[Arquivo:Naturia-female.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/183437-Sharrey]] | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Kobieta | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:045-Vileplume.png|link=Vileplume]] | |||
|- style="border-top: 3px solid black" | |||
| width="100px" rowspan="2" align="center" style="border-bottom-style: hidden; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Nazwa:''' | |||
| Bella Denny | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top; border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maker:''' | |||
| --- | |||
|- | |||
| rowspan="3" align="center" | [[Arquivo:Naturia-female.png|link=https://forum.pokexgames.com/members/169677-Bella-Denny]] | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Płeć:''' | |||
| Kobieta | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Pochodzenie:''' | |||
| Brazylia | |||
|- | |||
| style="border-right-style: hidden; border-width: 1px;" | '''Maskotka:''' | |||
| [[Arquivo:123-Scyther.png|link=Scyther]] | |||
|} | |||
</center> | |||
. | . |
Edição das 14h42min de 15 de abril de 2019
Wprowadzenie
Przedstawimy wam naszego Administratora, przytoczymy także Developerów, wszystkich naszych GameMasterów oraz Tutorów integrujących cały zespół i podzielonych na różne serwery.
Ponadto przedstawimy wam Zespół programistyczny Wiki.
Administrator (ADM)
Administrador jest właścicielem gry.
To on jest osobą, która wpadła na pomysł założenia gry, osobiście rozwiązuje on poważniejsze problemy związane z Diamentami, ma prawo do blokowania graczy, którzy nie przestrzegają Zasad Gry.
Nic nie zostało wprowadzone do gry bez potwierdzenia tejże osoby!
Nazwa: ADM Quinn | |
Płeć: Mężczyzna | |
Pochodzenie: Brazylia |
Developerzy (Devs)
Developerzy odpowiadają za wszystko to, co widzisz w grze.
Od swojego Pokemona po swój plecak, fakt, że możesz je wyrzucić, pojedynki z innymi trenerami, wszystko. To są ci, którzy stworzyli Sprity gry, mapy, systemy, misje, itp.
Jest wielu Developerów, ale wymienimy tylko kilku.
GameMasters (GM's)
GM's (GameMasters) to ci, którzy stanowią bezpośredni kontakt pomiędzy Administracją, a Graczami.
Zgłaszają Błędy znalezione przez graczy, powiadamają o wszelkich niestabilnościach, bądź ich braku, wchodzą w interakcję z graczami poprzez System Raportów.
Są po to, aby organizować pracę oraz prawidłowe działanie wszystkich serwerów, posiadają możliwość blokowania kont graczy łamiących reguły gry.
Tutorzy
Tutorzy są odpowiedzialni za kontrolę wszystkich publicznych kanałów na serwerach.
Odpowiadają na pytania graczy naHelp Channel, organizują Game-Chat'y oraz pomagają graczom w wolnym czasie.
Oto lista wszystkich tutorów z podziałem na serwery:
Gold
Silver
Emanuff | |
Kuhaku Sora | |
Mężczyzna | |
Brazylia | |
Meth MVP | |
Methz | |
Mężczyzna | |
Meksyk | |
Fox Mrs | |
--- | |
Mężczyzna | |
Brazylia | |
Sapphire
Emerald
Umi Cyrus | |
Noah | |
Mężczyzna | |
Brazylia | |
Gucahills | |
Guhills | |
Mężczyzna | |
Brazylia | |
Erizochorizo | |
--- | |
Mężczyzna | |
Meksyk | |
Omega
Purple
Anagato | |
John Thompson | |
Mężczyzna | |
Wenezuela | |
S P I R A L | |
Black Hole | |
Kobieta | |
Brazylia | |
Rahart | |
Black Hole | |
Kobieta | |
Brazylia | |
Wind
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wiki PokexGames jest oficjalną stroną Wiki Pokemon'ów Online (PokeXGames), której celem jest zapewnienie graczom wszelkich niezbędnych informacji, a także porad i samouczków dla początkujących.
Nasz zespół zawsze śledzi aktualizacje wprowadzane w grze i dodaje nowe treści do witryny. Jeśli zauważysz błąd na naszej stronie, prosimy o otwarcie raportu w grze za pomocą skrótu klawiszowego CTRL + R i zgłoszenie to GameMaster'owi, aby przekazał nam on raport, abyśmy mogli szybko naprawić błąd.
Ponadto przypominamy, że zespół PokeXGames nie ponosi odpowiedzialności za informacje podane na naszej stronie.
Nasz zespół składa się z GameMaster'ów, Tutor'ów oraz graczy. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami i utrzymujemy tę stronę tylko po to, aby pomóc ci w twojej podróży.
Obecnie zespół składa się z następujących członków:
Nazwa | Funkcja |
---|---|
Mike | Administrator |
Mathzs | Web-Master, Graphics & Designer |
Lorde Tyrael | Współtwórca |
Dark Alchemist | Współtwórca |
Ymir Hellz | Współtwórca |
Toshiyuki | Współtwórca |
Nana Duo | Współtwórca |
Sukie | Designer & Współtwórca |
Violett | Designer & Współtwórca |
Dabura | Designer |
Prince Zazag | Tłumacz |
Araus | Tłumacz |
Koto Amatsukami | Tłumacz |
Parapsychic | Tłumacz |