translator
3 581
edições
(Criou página com '<span style="color: red">'''Obecnie zespół składa się z następujących członków:'''</span><br />') |
(Criou página com '<center> {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 300px; height: 600px" ! Nazwa ! Funkcja |- | <span style="color: red">'''Mike'''</span> | Administrator |- | <s...') |
||
Linha 842: | Linha 842: | ||
<center> | <center> | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 300px; height: 600px" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 300px; height: 600px" | ||
! | ! Nazwa | ||
! | ! Funkcja | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: red">'''Mike'''</span> | | <span style="color: red">'''Mike'''</span> | ||
| | | Administrator | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #20AC2E">'''Mathzs'''</span> | | <span style="color: #20AC2E">'''Mathzs'''</span> | ||
Linha 852: | Linha 852: | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #3FAFE8">'''Lorde Tyrael'''</span> | | <span style="color: #3FAFE8">'''Lorde Tyrael'''</span> | ||
| | | Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #3FAFE8">'''Dark Alchemist'''</span> | | <span style="color: #3FAFE8">'''Dark Alchemist'''</span> | ||
| | | Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #3FAFE8">'''Ymir Hellz'''</span> | | <span style="color: #3FAFE8">'''Ymir Hellz'''</span> | ||
| | | Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #3FAFE8">'''Toshiyuki'''</span> | | <span style="color: #3FAFE8">'''Toshiyuki'''</span> | ||
| | | Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #3FAFE8">'''Nana Duo'''</span> | | <span style="color: #3FAFE8">'''Nana Duo'''</span> | ||
| | | Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #E51E66">'''Sukie'''</span> | | <span style="color: #E51E66">'''Sukie'''</span> | ||
| Designer &<br /> | | Designer &<br />Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #E51E66">'''Violett'''</span> | | <span style="color: #E51E66">'''Violett'''</span> | ||
| Designer &<br /> | | Designer &<br />Współtwórca | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #E51E66">'''Dabura'''</span> | | <span style="color: #E51E66">'''Dabura'''</span> | ||
Linha 876: | Linha 876: | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #FFD700">'''Prince Zazag'''</span> | | <span style="color: #FFD700">'''Prince Zazag'''</span> | ||
| | | Tłumacz | ||
|- | |- | ||
| <span style="color: #FFD700">'''Araus'''</span> | | <span style="color: #FFD700">'''Araus'''</span> | ||
| | | Tłumacz | ||
|- | |||
| <span style="color: #FFD700">'''Koto Amatsukami'''</span> | |||
| Tłumacz | |||
|- | |||
| <span style="color: #FFD700">'''Parapsychic'''</span> | |||
| Tłumacz | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |