3 908
edições
| Linha 776: | Linha 776: | ||
|- | |- | ||
| text-align:"center;" | [[ | | text-align:"center;" | [[file:479 - Shiny Rotom Frost.png|link= Shiny Rotom (frost)]] | ||
| text-align:"center;" | [[ | | text-align:"center;" | [[Shiny Rotom (frost)]] | ||
|- | |- | ||
| text-align:"center;" | [[Arquivo:405-Shiny_Luxray.png|link=Shiny Luxray]] | | text-align:"center;" | [[Arquivo:405-Shiny_Luxray.png|link=Shiny Luxray]] | ||
| text-align:"center;" | [[Shiny Luxray]] | | text-align:"center;" | [[Shiny Luxray]] | ||
|- | |||
| text-align:"center;" | [[Arquivo:596-G_Galvantula.png|link=Giant Galvantula]] | |||
| text-align:"center;" | [[Giant Galvantula]] | |||
|- | |- | ||
edições