7 521
edições
(→Natal) |
|||
| Linha 119: | Linha 119: | ||
| align="center" | [[Arquivo:Winternight Ball Capsule_2024.gif|link=]] <br> Winternight Ball Capsule <br> '''(2024)''' | | align="center" | [[Arquivo:Winternight Ball Capsule_2024.gif|link=]] <br> Winternight Ball Capsule <br> '''(2024)''' | ||
| align="center" | [[Arquivo:Winternight Ball Capsule_Ball_Capsule_2024_Icon.gif|link=]] | | align="center" | [[Arquivo:Winternight Ball Capsule_Ball_Capsule_2024_Icon.gif|link=]] | ||
|- | |||
| align="center" | [[Arquivo:Present Explosion Ball Capsule.webp|link=]] <br> Present Explosion Ball Capsule <br> '''(2025)''' | |||
| align="center" | [[Arquivo:Present Explosion Ball Capsule-efeito.gif|link=]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edições