3 908
edições
| Linha 282: | Linha 282: | ||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:085-Dodrio.png|link=Dodrio]]</b> | | style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:085-Dodrio.png|link=Dodrio]]</b> | ||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Dodrio]]'''</b> | | style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Dodrio]]'''</b> | ||
|- style="vertical-align:top; text-align=center;" | |||
| style="width:50px; text-align:center;" | <b>[[Arquivo:085-shDodrio.png|link=Shiny Dodrio (TM)]]</b> | |||
| style="width:150px; text-align:center;" | <b>'''[[Shiny Dodrio (TM)]]'''</b> | |||
|} | |} | ||
edições