Informacje o Ditto

From PokeXGames
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Informações Ditto and the translation is 100% complete.

Other languages:
polski • ‎português do Brasil
Dittobanner.PNG

Ditto

Ditto to specjalny Pokemon, który nie ma wymaganego minimalnego poziomu i można go kupić w Diamond Shop. Specjalną umiejętnością Ditto jest Transform, który pozwala Ditto zmieniać się w innego Pokemona, lecz traci on przy tym 25% pierwotnej siły tego Pokemona. Aby przekształcić Ditto, musisz użyć Order na innym Pokemonie. Jeśli chcesz przywrócić transformację, użyj !revert. Aby zobaczyć czas pozostały do powrotu do pierwotnej formy, możesz użyć polecenia !ditto.

Infoadditto.gif

Uwaga: Gracz musi mieć poziom równy lub wyższy niż Pokemon, którego chce skopiować. Na przykład, aby skopiować Growlithe, gracz musi mieć przynajmniej 30 poziom.
Shinydittobanner.png

Shiny Ditto

Shiny Ditto ma tę samą mechanikę co zwykły Ditto, ale posiada lepsze statystyki. Zmniejszenie siły oryginalnego Pokemona wynosi jedynie 15%, a czas transformacji jest dłuższy. Ponadto może przekształcać się w shiny pokemony i może używać przedmiotu Ditto Memory. Można go również nabyć w Diamond Shop. Oprócz diamentów wymagany jest Ditto +50, który zostanie przemieniony w Shiny Ditto. Aby zobaczyć czas pozostały do transformacji, możesz użyć polecenia !ditto.

Infoadsditto.gif
Dittomemorybanner.png

Ditto Memory

Ditto Memory to przedmiot, który możesz umieścić w swoim Shiny Ditto, co pozwala mu zapamiętać trzy transformacje, dzięki czemu możesz ich używać bez konieczności znalezienia Pokemona do skopiowania.

Jak go zdobyć?
Ten przedmiot można kupić od innych graczy lub wymienić za 3000 punktów w Embbeded Tower. Jeśli nie wiesz, jak zdobyć takie punkty, sugerujemy, aby zapytać o to zadanie w grze na kanale Game-Chat.
Jak on działa?
Kiedy kupisz przedmiot, pojawi się on bezpośrednio w twojej torbie, a następnie użyj go na swoim Shiny Ditto. Aby uzyskać dostęp do swoich opcji wyboru, kliknij prawym przyciskiem myszy na Shiny Ditto i wybierz opcję Ditto Memory. Otworzy się okno podobne do poniższego:
Dittomemorytut.jpg

Zauważ, że są dostępne trzy miejsca dla Ditto, które pozwalają mu zapamiętać transformacje. Aby wypełnić Slot, po prostu zmień Shiny Ditto w wybranego Pokemona i kliknij ten Slot, a następnie zdjęcie skopiowanego Pokemona przejdzie do pamięci. Powtórz proces z dwoma innymi Pokemonami, a pamięć będzie gotowa.

Dittomemorytut2.jpg

Zauważ, że teraz mamy trzy sloty wypełnione transformacją trzech różnych Pokemonów i nową informację, czyli czas transformacji. Ten czas odnosi się tylko do czasu, w którym Shiny Ditto pozostanie w bieżącej formie, lecz można go odnowić, kiedy tylko chcesz. Nie ma limitu czasu usunięcia pamięci, pozostaje ona dopóki nie zdecydujesz się jej usunąć, klikając X obok zdjęcia Pokemona.


Uwagi końcowe
• Zmiana transformacji Shiny Ditto w trakcie pojedynku będzie się liczyła tak, jakby Pokemon umarł;
• Transformacja zapisana w memory jest dostępna, dopóki nie zostanie usunięta przez samego gracza, klikając na x;
• Shiny Ditto z memory można handlować, ponieważ przedmiot jest tam na stałe, ale nie czyni Pokemona unikalnym;
• Możesz użyć polecenia !memory, aby wyświetlić listę Pokemonów zapisanych w pamięci ditto;
• Możesz użyć poleceń !memory 1, !memory 2 oraz !memory 3 w celu transformacji Ditto w Pokemony zapisane kolejno w pamięci;
• Jest to przedmiot ekskluzywny, używany tylko w Shiny Ditto.
Pokemonbloqueadosditto.png

Zablokowane Pokemony

Poniżej podajemy listę Pokemonów, w które Ditto i Shiny Ditto nie mogą się zmienić. Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów znalezionych na tej liście, aby poprawić je jak najszybciej.

 1. Big Snorlax;
 2. Rapidash;
 3. Unown;
 4. Dark Abra;
 5. Castform;
 6. Pachirisu;
 7. Smeargle;
 8. Minun and Plusle;
 9. Kecleon;
 10. Rotom;
 11. Froslass;
 12. Wszystkie pokemony uważane za legendarne przez PxG;
 13. Wszystkie mega ewolucje;
 14. Wszystkie ekskluzywne pokemony z Dimensional Zone;
 15. Abomasnow (nie działa w normalnym Ditto, Shiny Ditto jest w stanie go kopiować).